US Medical - Nici chirurgiczne, przenośne aparaty USG, staplery skórne english version  
TW-102
Przenośne aparaty USG

Chcesz mieć USG w kieszeni?
Przenośny USG w formie palmtopu z wygodnym uchwytem odnosi wielki sukces na rynkach światowych. Jest użyteczny wszędzie tam, gdzie lekarz, diagnosta, chce wykonać badanie USG przy łóżku, w izbie przyjęć, w domu pacjenta i w każdej innej sytuacji. Teraz technika nie ogranicza lekarza. Może zabrać ze sobą potężne urządzenie diagnostyczne.

WED 2000A PalmSmart WED-3000. To wszechstronne conweksowe/ linearne urządzenie USG, które można zbrać wszędzie. Jest zaprojektowane do użycia przy łóżku pacjenta w izbie przyjęć, w karetce pogotowia jest idealne dla wszechstronnego lekarza, internisty, pediatry, radiologa.

więcej »

WED 2000A Przenośny aparat USG WED-2000A jest urządzeniem łatwym w użytkowaniu dzięki precyzyjnemu obrazowi i przejrzystemu menu użytkownika. Miniaturowe wymiary czynią urządzenie możliwym do wykorzystania prawie w każdej sytuacji klinicznej.

więcej »


WED 2000A WED-2000 – Gigant w miniaturze. Jest to jeden z najmniejszych i najlżejszych aparatów USG na świecie. Waży tylko 600g wraz z akumulatorem i głowicą. Zastosowanie w szpitalu jako przenośne urządzenie do badań przyłóżkowych, w karetce pogotowia, podczas wizyt domowych. Jest również idealny dla weterynarzy, rolników czy dla profesjonalistów zajmujących się rozpłodem zwierząt.

więcej »


WED 2000A Smartbook WED-2018. To wszechstronne conweksowe/ linearne urządzenie USG, które można zbrać wszędzie. Jest zaprojektowane do użycia przy łóżku pacjenta w izbie przyjęć, w karetce pogotowia jest idealne dla wszechstronnego lekarza, internisty, pediatry, radiologa.

więcej »


WED 2000A WED-9618 – Przenośne urządzenie USG dla przychodni, izby przyjęć, szpitala. Możliwośc użycia czterech głowic: konweksowej, linearnej, transwaginalnej i endorektalnej. Szerokie możliwości zastosowań: diagnostyka brzuszna, badania ginekologiczno-położnicze, badania urologiczne, etc.

więcej »


[copyright] Webtel dla US Medical - Profesjonalne szwy chirurgiczne 2006 » kontakt » strona startowa