US Medical - Nici chirurgiczne, przenośne aparaty USG, staplery skórne english version  
TW-102
Przenośne systemy rentgenowskie

Miniaturyzacja umożliwiła wyprodukowanie urządzenia RTG, który dosłownie można nosić kuferku. Nadaje się dla każdej małej przychodni, która dotychczas nie miała diagnostyki rentgenowskiej. Parametry pozwalają na wykorzystanie tego rentgena w pełnej, ogólnej diagnostyce. Urządzeni jest nie tylko małe, ale również bardzo wysokiej jakości oraz lekkie dla kieszeni. Jego najważniejszy komponent, lampa, jest dostarczona przez firmę Toshiba, jego niska cena powala na zakup urządzenia do przychodni, która dotychczas nie mogła sobie na to pozwalić ze względu na koszty oraz wielkość dotychczasowych urządzeń tego typu.
Inwerter TW-102 (inwerter wysokiej częstotliwości).
ZASTOSOWANIE
MEDYCYNA
RATOWNICTWO
WETERYNARIA
PODIATIA
PRZEMYSŁ ( BADANIA NIENISZCZĄCE )
INNE ZASTOSOWANIA POZADIAGNOSTYCZNE


Główne cechy:
"Triones", jest naszym nowym modelem, najbardziej zaawansowanego przenośnego aparatu rentgenowskiego o wysokiej częstotliwości. Triones dostarcza zwarty aparat rentgenowski o wielkich możliwościach i lepszej jakości obrazu. Triones redukuje dawkę promieniowania o 30~40%, tak więc zarówno pacjenci jak i obsługa są jeszcze lepiej chronieni przed napromieniowaniem. Nasz nowy model "Triones" jest idealny do zastosowań w szpitalach i klinikach. Ten kompaktowy aparat rentgenowski o wysokich osiągach, może być przenoszony wraz z kolimatorem wiązki świetlnej w dowolne miejsce, w którym zachodzi potrzeba jego zastosowania i wykona znakomite, ostre radiogramy obiektu. Generator wysokiego napięcia oraz sterowanie zamontowane są w jednym zwartym, zespole charakteryzującym się prostotą obsługi. Wystarczy wpiąć wtyczkę do gniazda zasilania, wybrać miliamperosekundy (mAs) i kilowolty (kV) odpowiednie dla danych warunków, ustawić pacjenta i wykonać ekspozycję.


CHARAKTERYSTYKA
 • NIEWIELKIE ROZMIARY
  Udało nam się wyprodukować sprytnie zaprojektowane kompaktowe urządzenie. Generator wysokiego napięcia i sterowanie zamontowane są we wspólnej obudowie, stanowiąc jeden łatwy w obsłudze podzespół. Napięcie zasilania: 95~250 VAC
 • NIEZAWODNE DZIAŁANIE
  Aby osiągnąć dobrą wydajność, zastosowaliśmy mocniejszą lampę z precyzyjnym punktem ogniskowania optycznego. Przyrząd został nowo zaprojektowany, dzięki czemu zapewnia rzetelne wyniki w odniesieniu do nastaw s/kV wybranych na panelu sterującym. Przyrząd posiada znaczne rezerwy mocy zgromadzonej w lampie, nawet gdy użyjemy maksymalnych nastaw kV. Wysoka jakość zdjęć jest wspomagana przez wyposażenie elektroniczne, nawet przy ustawieniu minimalnego czasu.
 • PROSTA OBSŁUGA
  W radiografii nie ma możliwości niepowodzenia, konieczne jest tylko właściwe ustawienie kombinacji s/kV i wybranie czasu na panelu kontrolnym. Również błąd napięcia stałego ±12V rekompensowany jest przez automatyczne sterowanie. Urządzenie gotowe jest zawsze do wykonania zdjęcia.
 • OSTRY OBRAZ
  Wysoka rozdzielczość i właściwa ekspozycja zapewniają uzyskanie ostrego radiogramu o wysokiej jakości diagnostycznej.
 • ZDALNE STEROWANIE PRZYCISKIEM RĘCZNYM LUB NOŻNYM
  Wciśnięcie przycisku ręcznego lub nożnego, powoduje wykonanie ekspozycji. Stosowanie przycisku zdalnego sterowania zapobiega wystawieniu operatora na działanie ekspozycji.
 • ŹRÓDŁO ZASILANIA
  Radiogramy mogą być wykonywane w każdym miejscu, w którym dostępne jest standardowe źródło zasilania.
 • WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA O PODWÓJNYCH ŚCIANKACH
  Obudowa zawierająca transformator wysokiego napięcia i sterownik chroniona jest przez zewnętrzną obudowę, która ma zabezpieczyć zespół przed wstrząsami.


[copyright] Webtel dla US Medical - Profesjonalne szwy chirurgiczne 2006 » kontakt » strona startowa